Jesienne naturalne SPA. Wykład i warsztaty kosmetyczne

Opublikowano 2017-09-27

 

Lato oddala się na kilka miesięcy, a jego miejsce zajmuje złota polska jesień z całym bogactwem kolorów, zapachów i zasypiającej powoli roślinności, ale również z wilgocią i chłodem.
Zmiany tej doświadcza też nasza skóra i ciało, poszukujące ciepła i relaksu. Pozwólmy sobie na tę jesienną przyjemność i wzmocnijmy nasze siły witalne przed zimą, również od zewnątrz.Zapraszamy na jesienne naturalne spa, czyli spotkanie z naturalnymi domowymi kosmetykami do pielęgnacji ciała i ducha. Kosmetykami naturalnymi, które możemy wykonać samodzielnie we własnym domu.15 października o godzinie 14:00 rozpoczniemy wykładem i rozmową m.in. o tym dlaczego warto zmienić nasze kosmetyczne rytuały na proste i naturalne, jak możemy w domowej pielęgnacji wykorzystać jesienne dary natury i jakie surowce do codziennej pielęgnacji kosmetycznej pochowane są w zakamarkach naszej kuchni.
Zwieńczeniem naszej dyskusji będzie warsztat rozpoczynający się o godzinie 15:00, podczas którego wykonamy samodzielnie jesienny pakiet do domowego spa:
-musujące kule kąpielowe – pełne doskonałych, odżywczych maseł, rozgrzewających olejków eterycznych i jesiennych barw natury,-peeling do ciała – wykonany indywidualnie wg potrzeb naszej skóry i ulubionych kompozycji zapachowych z wykorzystaniem maseł roślinnych, ziół, owoców i ekstraktów roślinnych,

sól do kąpieli ciała lub stóp – skomponowana z czterech rodzajów soli, z omówieniem kąpielowych właściwości leczniczych i terapeutycznych soli, ziół i olejków eterycznych.

Wszystkie wykonane produkty zabierzemy ze sobą do domu.

Spotkanie poprowadzi Anna Pietrusza z Pracowni Dzikich Kosmetyków – pasjonatka i promotorka naturalnej kosmetyki, która swoją osobistą pasję i wiedzę zamienia w misję pokazywania innym jak wiele przyjemności i zadowolenia kryje się w tworzeniu własnych produktów kosmetycznych, naturalnej pielęgnacji i mądrym czerpaniu z otaczającej nas przyrody.

Wykład 14:00-15:00 Wstęp wolny (bez zapisów)
Warsztaty 15:00-16:30 Koszt 60 zł /osobę (obowiązują wcześniejsze zapisy)

Informacje i zapisy: Ziołowo, telefon 537 81 01 18,
Miejsce: Laboratorium Aktywności Społecznej, ulica Bocheńska 26, 32-005 Niepołomice

Dodaj komentarz

TELEFON 537-810-118 || E-MAIL kontakt@ziolowo.pl
Copyright © 2012- ZIOŁOWO || Powered by WordPress || Designed by Contexture International & ZIOŁOWO

Licencja Creative Commons